top of page

KIŞ DETOKSU

Bu videomda 1400 kalorilik kış detoksu örneği paylaştım. Hava soğudukça tatlı ihtiyacı artar. İçimizi ısıtacak, rahatlatıcı yiyecekler ararız. Kışın soğuk salata yiyemediğiniz için diyet yapamıyorsanız, zayıflamanıza yardımcı olacak sıcak kış detoksuma bir göz atın..

DİYET PİLAV TARİFLERİ

Hava soğudukça karbonhidrat ağırlıklı beslenme eğilimi artar. Zayıflamaya çalışıyorsanız, bu tutum kilo vermenizi engelleyebilir. Bu videomda diyette pilavdan vazgeçemeyenler için düşük kalorili pilav tarifleri hazırladım. Karnabahar kullanarak yaptığım pilavları, sebze yemeği yerine tüketebilirsiniz. İşe ya da okula yemeğini taşımakta zorlananlar için de taşıması kolay bir alternatif olabilir.

KAÇAMAK SONRASI DİYET LİSTESİ

Kaçamak yaptıktan sonra iştahınız açılır ve diyet düzenine dönmekte zorlanırsınız. Bu videomda kaçamak sonrası diyet düzenine zorlanmadan dönebilmek için uygulayabileceğiniz, karbonhidrat görünümlü, protein ağırlıklı bir diyet listesi paylaştım.

BADEM SÜTÜ VE KURABİYESİ TARİFİ

Bu videomda evde kolayca hazırlayabileceğiniz badem sütü tarifi verdim. Artan bademlerle de kurabiye hazırladım. Tarifteki 300 ml badem sütü 50kcal, kurabiyelerin 1 adedi 45 kkal'dir. Afiyet olsun!

KAHVALTILIK MUFFIN TARİFLERİ

Bu videomda 3 farklı kahvaltılık muffin tarifi hazırladım.

BİKİNİ DİYETİ 6.GÜN (1200 kalorilik diyet listesi)

Bikini diyetinde son 2 gün

BİKİNİ DİYETİ 4.GÜN

Diyette pizza yenir mi? Bugün 4. gündeyiz. Siz diyetten sıkılmadan keyifli hale getirmek için diyete düşük karbonhidratlı pizza ekledim. Aslında kalorisi çok düşük değil tek başına yaklaşık 600kalori. Günün kalanı daha düşük kalorili öğünler ile dengelendiği için diyetinizi bozmaz.

BİKİNİ DİYETİ 2.GÜN

Bikini Diyeti serisinde 2. gün...

YAZA FİT GİRMEK İÇİN 5 BESLENME TAVSİYESİ

Bu videomda, yaza fit girmek için internette pek karşılaşmadığınız 5 beslenme tavsiyesinden bahsettim. Verilen örnekler genel tavsiyeler olup, kişiye göre değişiklik gösterebilir.

SMOOTHIE TARİFLERİ 2 ( MUZSUZ TARİFLER )

Bu kanalı açtıktan sonra muz sevmeyen kişi sayısının hiç de az olmadığını gördüm. Çok da şaşırdım doğrusu. Çünkü danışanlarımın çoğunun meyve yeme alışkanlığı yoktur ve muz genelde favori meyveleri arasındadır.

DİYET YAPANLAR için EŞİT KALORİDE 7 FARKLI ARA ÖĞÜN

Aynı listeyi yapmaktan sıkılanlar için aynı besin değişimleri ile 7 farklı ara öğün tarifi paylaştım.

HIZLI VE PRATİK MENÜ PLANLAMA

Menü planlamak çok güzel ama aynı zamanda zor mu geliyor? Bu videomda menü planlamanın en kolay yolunu paylaştım. Öncelikle günde kaç öğün yemek yediğinizin planını çıkarın. Besinleri 5 gruba ayırdım. Ana öğünlerde her gruptan 1 besini seçerek menünüzü oluşturun. Ara öğülerde ise 2 besin grubunu seçmeniz yeterli olacaktır. Porsiyon kontrolü için ise el ölçünüzü kullanıyorsunuz.

MENÜ PLANLAMAYA GİRİŞ: KAPTA YEMEK

Menü planlamanın en pratik yollarından biri, değişik besin gruplarındaki birkaç gıdayı önceden hazırlayıp, daha sonra bu besinleri birleştirmektir. Bu videomda değişik besin gruplarını birleştirdiğim 5 farklı kap hazırladım

KENDİN YAP: 2018 SAĞLIKLI BESLENME AJANDASI

Bu videomda ''Sağlıklı Beslenme Ajandası'' tasarladım.

KİLO VERMEYE YARDIMCI AROMALI SU TARİFLERİ

Kış geldiğinde su içme isteği azalır. Vücut düzenli çalışmaya devam edebilmesi için suya kış aylarında da ihtiyaç duyar. Bu videomda su ihtiyacınızı karşılarken bağışıklığınızı güçlendirmeye, kan şekerinizi dengelemeye, tok tutmaya, iştahınızı dengelemeye yardımcı su tarifleri paylaştım.

AKILLI TARTI ÜRÜN İNCELEMESİ

Bu videomda Yunmai marka vücut analizi yapan bluetooth özellikli akıllı tartıyı inceledim.

KALORİSİ HESAPLANMIŞ 3 FARKLI SICAK SALATA TARİFİ 

Havanın soğuması ile sebze ve meyve tüketimi azalır. Doygunluk sağlamak için daha yağlı ve yüksek karbonhidratlı yiyeceklere yönelim artar. Sebze ve meyvenin az tüketilmesine bağlı vitamin eksikliği ile birlikte bağışıklığınız düşer.

OKULA DÖNÜŞ: SAĞLIKLI VE PRATİK ATIŞTIRMALIKLAR

Okula Dönüş'' serimin son videosu okulda yanınızda taşıyabileceğiniz atıştırmalıklar. Daha önce kahvaltı ve öğle yemeği örnekleri de paylaşmıştım. Günlere dağıtarak haftalık veya aylık yeme planınızı oluşturabilirsiniz.

OKULA DÖNÜŞ: 5 GÜNE 5 FARKLI KAHVALTI

Okula dönüş serisine kahvaltı örnekleri ile devam ediyorum. Kahvaltı özellikle okul döneminde dikkati toplamak, gün içinde iştahınızı dengelemek için gereklidir. Her gün kahvaltı yapmaya dikkat edin. Evde vaktiniz yok ise, akşamdan hazırlayıp yanınıza alabilirsiniz. Vücut yapınıza göre örnekteki yiyeceklerden kahvaltınızda 1 veya 2 çeşit tüketebilirsiniz.

DİYET PASTA TARİFİ

Şekersiz, yağsız, yumurtasız pasta tarifim ile tatlı açlığınızı kendinizi suçlu hissetmeden giderebilirsiniz.

DİYET DONDURMA TARİFLERİ

Diyette dondurmadan vazgeçemeyenler için diyet dondurma tarifleri. 1 çubuğu 1 meyve değişimi yerine tüketebilirsiniz. Favoriniz hangisi?

SOĞUK ÇORBA TARİFLERİ

Soğuk çorbalar, sıcak havalarda serinlemek için iyi bir alternatif. Pişirmeden, sadece malzemeleri blenderdan geçirerek 5 dakikada çorbanızı hazırlayabilirsiniz.

GELİN DİYETİ 3.GÜN

Gelin diyeti serisinin son videosu. Düğün öncesi kısıtlı diyetler ile cansız görünmek anlamsızdır. Bu dönemi bir fırsat olarak değerlendirin ve sağlıklı beslenme alışkanlıkları edinmeyi hedefleyin.

GELİN DİYETİ 1.GÜN

3 günlük gelin diyeti menüsün ilk günü. Diyetiniz ile birlikte yeterli su tüketmeye özen gösterin. Diyetin ayrıntılarını web sitemde blog sayfamdan takip edebilirsiniz.

7 FARKLI ŞEKERSİZ LİMONATA TARİFİ

Havaların ısınması ile birlikte limonata mevsimi açıldı. Bu videomda stevia otu ile hazırlayabileceğiniz 7 farklı şekersiz limonata tarifi paylaştım.

EGZERSİZ SONRASI BESLENME: ENERJİ TOPLARI

Egzersiz sonrası yıpranan kas dokularını onarmak için hızlı sindirilen karbonhidrat ve protein tüketmek önemlidir. Potasyumdan zengin hurma, egzersiz sonrası oluşabilecek kas kramplarını önlemeye yardımcı olur. Bu tarifi, tatlı ihtiyacını gidermek için sağlıklı bir alternatif olarak da kullanabilirsiniz.

DİYET ÇİKOLATALI KEK TARİFİ

Kek yemek istediğinizde hemen hazırlayabileceğiniz pratik bir tarif. 1 tanesi 1 dilim ekmek yerine geçer. Damla çikolata eklemek yerine, kek piştikten sonra arasına tahin ya da doğal fıstık ezmesi sürüp tüketebilirsiniz.

AÇLIĞIN 8 HALİ

Gerçek açlığı öğrenmek için açlık duygusunun ne olduğunu tekrar hatırlamanız gerekir. Bu videomda 8 farklı açlık duygusundan bahsettim. Bilinçli beslendiğinizde gerçek açlığı hissetmeye başlarsınız. Kilo kontrolünde de yediklerinizin farkında olmak önemlidir.

BAHAR DETOXU 4.GÜN

Detoks serisinde 3 gün bitti. Dördüncü gündeyiz. Kahvaltı yapmayı özleyenler için güne tost ile başlıyoruz.

BAHAR DETOXU 2.GÜN

Detoksa devam! İkinci günün sabahında ilk günden kalan ıspanak ile çırpılmış yumurta yedim. Öğle yemeği için sebzeleri doğradım. Az tuz, karabiber ekledim. Zeytinyağı spreyi ile yağladıktan sonra fırında pişirdim. Üzerine peynir ekleyerek yedim. Ara öğünde elmanın yanına sos olarak doğal fıstık ezmesi aldım. Akşam yemeği için arkadaşlarımla dışardaydım. Tavuklu salata tercih ettim.

FIRINDA KARNABAHAR TARİFİ

Bu hafta karnabaharın sulu yemeğini sevmeyip kızartmasını sevenler için, diyete uygun bir alternatif paylaştım.

SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN DİYET TATLI TARİFLERİ

Herkese merhaba! Bu hafta Sevgililer Gününe özel diyete uyumlu tatlı tarifleri paylaştım. Sevgililer gününüz kutlu olsun!

OKUL MENÜSÜ-ÖĞLE YEMEĞİ

Okulun ikinci yarıyılında sağlıklı beslenmek ve forma girmek isteyenler için 5 günlük pratik öğle yemeği menüsü hazırladım.

DİYET MOTİVASYONU NASIL KORUNUR?

Videomda diyette motivasyonunuzu korumaya yönelik ipuçları paylaştım.

DİYET YAPANLAR İÇİN YENİ YIL MENÜSÜ

Merhaba. Diyet yapanlar için düşük karbonhidratlı, hazırlaması kolay yeni yıl menüsü hazırladım.

ÇORBA DETOXU

Çorba sezonu açıldı. Buzlu detoks içeceklerinin yerini çorbalar aldı. Lezzetli, doyurucu, besleyici ve tok tutan 3 farklı çorba tarifi paylaştım. Kilo vermeye veya kilonuzu korumaya çalışıyorsanız akşamları menünüze çorba ekleyebilirsiniz.

3 FARKLI HURMA SALATASI TARİFİ

Hurmanın diğer meyvelere göre kalorisi yüksektir. Aynı zamanda besin değeri de... A ve C Vitamininden zengin hurma göz ve kalp sağlığını korumaya yardımcı olur. Lif içeriği yüksek olduğu için sindirim problemi yaşayanlara da tavsiye ederim. 

DİYET YAPANLAR İÇİN EŞİT KALORİDE 7 FARKLI ANA YEMEK

Diyette aynı yiyecekleri yemekten sıkılanlar için 7 günlük ana yemek örneği.

KARIN DÜZLEŞTİREN DİYET LİSTESİ

1200 kalorilik yüksek protein ve düşük karbonhidratlı menü örneği.

DİYET BUZLU ÇAY TARİFLERİ

Sıcak havalarda diyetinizi bozmadan serinletecek, kilo vermeye yardımcı, antioksidan deposu 3 buzlu çay tarifini sizlerle paylaştım.

DİYETE YARDIMCI 3 AROMALI SU TARİFİ

Gün içinde az su tüketmek, kilo vermeni yavaşlatabilir. Günde 2-3 litre suya ihtiyaç duyarız. Su, vücudun toksinlerden arınıp düzenli çalışabilmesi için şarttır.

SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN 2 KİŞİLİK KALPLİ SALATA TARİFİ

Diyette olan ve sevgililer gününde ana yemek ve alkolde cömert davranmayı düşüneneler için, kurtarıcı, düşük kalorili, doyurucu bir başlangıç.

TATİL SONRASI DETOXU

 

3 Günlük Tatil Sonrası Detoksu

KAHVALTIM-1

Proteinden zengin hafif kış kahvaltısı - 180kkal.

YUMURTALI KAHVALTI TARİFLERİ

Diyetinize renk katacak, değişim ve kalorisi hesaplanmış, 3 farklı yumurtalı kahvaltı tarifi hazırladım. Sizin favoriniz hangisi?

OKUL DÖNEMİNDE SAĞLIKLI BESLENME

Uzun tatil sonrası, okulun başlamasıyla birlikte artan stres ve düzen değişikliğinden beslenmeniz de etkilenecektir. Bu videomda, okul döneminde beslenmenizi nasıl dengeleyebileceğinizi anlattım.

BUGÜN ÇOK KAÇIRDIM. NE YAPMALIYIM?

 

Bu videomda bana sıklıkla sorulan bir soruyu yanıtladım.

FAVORİ MUTFAK GEREÇLERİM

Bu videomda mutfakta sıklıkta kullandırım ve sağlıklı beslenmeye yardımcı olacak bazı mutfak gereçlerinden bahsettim.

BİKİNİ DİYETİ 7.GÜN

Bikini diyetinin sonuna geldik. Diyetler 1200-1300kalori arasında beslenme örnekleridir. Sağlık problemi olanlar, kilosu normal sınırın üzerindeki kişiler, gelişme çağındaki çocuklar için uygun değildir.

BİKİNİ DİYETİ 5.GÜN (1200 kalorilik diyet listesi )

1200 kalorilik diyet listesi vücut ağırlığı düşük yetişkin sağlıklı bireyler için uygundur. İdeal kilosunun birkaç kg üzerinde olan kişiler uygulayabilir. Bu tür düşük kalorili diyetlerin çok uzun süre uygulanması metabolizmanızı yavaşlatarak kilo vermenizi durdurabilir, daha kolay kilo almanıza neden olabilir.

BİKİNİ DİYETİ 3.GÜN

Diyetlerde genellikle ilk 2 gün çok zor geçer. 3. günden itibaren iştahınız düzene girmeye başlar ve diyeti daha rahat uygulayabilir hale gelirsiniz. Bikini diyetine başlayanlar oldu mu?

BİKİNİ DİYETİ 1.GÜN

Yaz kapıda.. Bikini diyeti serisine bugün başlıyoruz!

IZGARA ENGİNAR TARİFİ

Geçen hafta İzmir'deydim. Enginarları görünce farklı bir tarif yapmak istedim. Enginarlar genelde çanak olarak satılıyor. Oysa enginarın yapraklı kısımları da çok değerli. Izgara enginar tarifini yoğurtlu veya domatesli sos ekleyerek ana yemek olarak tüketebileceğiniz gibi, etinizin yanına garnitür olarak ya da ara öğün atıştırmalığı niyetine tüketebilirsiniz.

EV YAPIMI KAKAOLU FINDIK KREMASI TARİFİ (ŞEKERSİZ)

Bu videom sabah ekmeğe çikolata sürmeyi sevenler, çikolatadan vazgeçemeyenler, diyette tatlı isteğine karşı koyamayanlar için. Ben bu tarifi, hazır alınan fındık kremalarından daha çok seviyorum. Doğal ve sağlık dolu olduğunu kokusundan bile hissedebiliyorsunuz.

SEVGİLİLER GÜNÜ KAHVALTISI

Bu videomda sevgililer günü için kalpli kahvaltı hazırladım.

YULAFLI KAHVALTI TARİFLERİ

Merhaba. Bu videomda 1 gün önceden hazırlayabileceğiniz 5 farklı yulaflı kahvaltı tarifi paylaştım. Sizin favoriniz hangisi?

SAĞLIKLI PARTİ ATIŞTIRMALIKLARI

Merhaba! Bu videomda evde kutlama ve davetler için hazırlayabileceğiniz pratik sağlıklı alternatifler paylaştım.

1 GÜNDE NELER YEDİM?

Bu videomda 1 günde neler yediğimi paylaştım. Her gün farklı şekilde besleniyorum. Bazı günler daha fazla meyve yiyor, bazı günler kaçamak yapabiliyorum. Önemli olan düzenli beslenmek ve dengeyi sağlamak. Benim yediklerim herkes için uygun olmayabilir. Sadece örnek bir gün paylaştım.

KALORİSİZ SEBZE ÇORBASI TARİFİ

Havalar soğurken sıcak bir çorbadan daha rahatlatıcı bir yiyecek düşünemiyorum. Kinoalı sebze çorbası tarifim rahatlatıcı olduğu kadar doyurucu ve besleyici. Sebzeler sindiriminizi düzenler, kinoa ve nohut diyetin protein içeriğini yükseltir.

NEDEN KİLO VEREMİYORUM ?

Sağlık problemi olmayan, diyet yapıp, spor yapıp yine de kilo veremeyenlerin, nerede yanlış yaptıklarını merak edenlerin bazı cevaplar bulabileceğini düşündüğüm bir video hazırladım

KETOJENİK DİYET

NEDİR ?

Bugün son zamanların popüler diyetlerinden ketojenik diyetten bahsettim. Ben de etkilerini görmek için bu diyeti uyguladım.

OKULA DÖNÜŞ: 5 GÜNE 5 FARKLI ÖĞLE YEMEĞİ

Gün ortasında, kahvaltıdan birkaç saat sonra yenilen öğün düşen kan şekerinizi yükselterek enerji verir, konsantrasyonunuzu artırır.

OKULA DÖNÜŞ: OKULDA SAĞLIKLI BESLENME

Okula dönüş serisine başlıyorum. İlk videoda okul döneminde sağlıklı beslenmeniz için nelere dikkat etmeniz gerektiği ile ilgili video paylaştım.

VEGAN PİKNİK MENÜSÜ

Yaz ayları sağlıklı beslenmenin yanında hareketinizi artırmak için güzel bir fırsat. Hafta sonu pikniklerinde sağlıklı beslenirseniz ve gününüze biraz hareket eklerseniz kilonuzu kolaylıkla kontrol altında tutabilirsiniz.

YAZ DİYETİ (GAZ ve ŞİŞKİNLİK GİDERİCİ)

Tatil dönüşü şişkinlik hissedenler için şişkinlik ve gaz gidermeye yardımcı örnek menü paylaştım.

RAMAZANDA BESLENME ÖNERİLERİ

GELİN DİYETİ 2.GÜN

İkinci günde yalancı makarna ve doğal dondurma ile sağlıklı beslenmenin keyfini çıkarın.

GELİN DİYETİ

Düğün öncesi kilo vermek isteyen gelin adaylarının nelere dikkat etmesi gerektiğinden bahsettim. İlerleyen günlerde 3 günlük örnek ''Gelin Diyeti'' menüsü paylaşacağım.

ŞEKERSİZ ÇİLEK REÇELİ TARİFİ

Bu videomda şekersiz çilek reçeli tarifi paylaştım. Çilek antioksidanlardan zengin, bol lifli, kanserden koruyucu ve cildi güzelleştiren bir meyvedir. İçine yoğun şeker ekleyerek reçel yapıldığında ise bu sağlıklı besini sağlıksız hale dönüştürürsünüz. Reçelden vazgeçemiyorsanız videoda paylaştığım besleyici ve pratik versiyonu deneyebilirsiniz.

SÜPER BESİN: TATLI PATATES

Patates severler için kilo vermeye yardımcı alternatif: Tatlı patates. Bu sebze ile yeni tanışanlar için 3 farklı pişirme yöntemini video sonuna ekledim.

FİNCANDA KAHVALTI

Sabah kahvaltı yapmak için fazla zamanınız yoksa ve soğuk sandviç yemekten sıkıldıysanız, evde 2 dakikada veya ofiste mikrodalgada hazırlayabileceğiniz, pratik, sıcak, lezzetli, hızlı kahvaltı alternatifi.

BAHAR DETOXU 5.GÜN

Birkaç fazla kilonuzu atarken iştahınızı baskılamaya, sindiriminizi düzenlemeye yardımcı 5 günlük detoksun son günü. Diyeti kendi kilonuza göre düzenleyerek uygulayabilirsiniz.

BAHAR DETOXU 3.GÜN

Bugün diyete tam tahıl ekleme vakti. Belirli bir besin grubunu diyetten uzun süre çıkarmak yoksunluğa neden olur. Diyet yaparken tüm besin gruplarından tüketmeye özen gösterin.

BAHAR DETOXU 1.GÜN

Kışın diyet ve egzersiz alışkanlıklarını esneten birçok kişiden biriyseniz ''bahar kokusu'', bikini sezonu gelmeden birkaç kilo verip sıkılaşmanız gerektiğini hatırlatabilir :) . Basit şeker ve rafine unu keserek iştahınızı baskılayan bir detoks ile baharı karşılayabilirsiniz.

GLUTENSİZ 1 GÜN

Bu videomda glutensiz diyete örnek 1 günlük menü paylaştım. Gluten tahıl grubunda bulunan bir proteindir. İnsan vücudu için alerjen besinlerin başında gelir. Gluten hassasiyeti olanlarda bu besinleri tüketmek bağırsak yapısının bozulmasına neden olur.

KİLO VERMEK İÇİN HEDEF BELİRLEME

Bu videomda ''haftada kaç kilo verebilirim?'' sorunuza cevap bulabilirsiniz. Anlattığım hesaplamalar size ortalama bir değer verir. Herkesin metabolizması farklıdır. Kilo verme hızı ise, kilonuzla orantılı olarak değişir. Kilonuz ne kadar fazlaysa, kilo verme hızınız da o kadar yüksek olacaktır.

KİNOALI SOMON KÖFTESİ

Diyet yapanlar için diyet listesindeki karşılığı her bir somon köftesi için 1 köfte kadar et.

ŞEKERSİZ SICAK ÇİKOLATA TARİFİ

Herkese merhaba. Videodaki tarifimin malzemelerinden oluşan yılbaşı paketini 1 takipçime hediye edeceğim.

SAĞLIKLI OFİS ATIŞTIRMALIKLARI

Bu hafta işyerinde sağlıksız beslenenler ve aynı besinleri yemekten sıkılanlar için sağlıklı atıştırmalık örnekleri paylaştım.

KOLAY KİLO VERMEK İÇİN 12 İPUCU

Bu videomda kilo vermeyi kolaylaştıran sağlıklı tavsiyeler paylaştım. Siz hangilerini yapıyorsunuz?

5 MALZEMELİ TATLI TARİFLERİ

Sadece 5 malzemeden oluşan 3 farklı diyet tatlı tarifi paylaştım. Yapması pratik. Diyette tatlı ihtiyacınızı giderecek tarifler. Tatlı karşılığında diyetinizden çıkaracağınız malzemeleri videomda paylaştım.

1 GÜNLÜK SIVI DETOX

Detoksun amacı, sindirim sistemini güçlendirmektir. Bağışıklık sistemini de güçlendirdiği için hastalıklardan korunmana yardımcı olur.

PRATİK DİYET KURABİYE TARİFİ

Yalnızca 5 dakikada hazırlayabileceğin, tatlı ihtiyacını bastıran, sağlıklı kurabiye tarifi.

KABAGETTİ: KABAK SPAGETTİ

Kabagetti! Hiç yapmayı denedin mi? İnternette tariflerini hep görüyordum ve merak ediyordum. Makarna yerine geçtiğini söyleyenler samimi gelmiyordu. İlk yaptığımda tüm fikrim değişti. Spagetti dokusunda ama hamurdan değil sebzeden yapılan bir yiyecek hayal et. Spagetti yiyorsun ama kalori almıyorsun. Harika değil mi!

7 GÜNE 7 FARKLI SMOOTHİE TARİFİ

Smoothie içmeye yeni başlayacaklar için, 7 klasik tarif!

CHİA KRAKER-UNSUZ TARİF 

Proteinden zengin unsuz kraker. Tuzlu severler için ara öğün alternatifi.

DİYET YAPANLAR İÇİN EŞİT KALORİDE 7 FARKLI KAHVALTI

Diyette aynı yiyecekleri yemekten sıkılanlar için 7 günlük kahvaltı örneği.

bottom of page